cs
Poptávka Navigace

Naše sídlo

Jak to u nás vypadá?

Kunratice
vyhledávaná lokalita pro odpočinek, sport i kulturu

Kunratice jsou místem, které si snaží zachovat svou roky budovanou prestiž. Zmodernizovaná infrastruktura, zelené parky, kulturní události a nespočet restauračních zařízení, které lákají klienty jednak svými cenami obědových menu, tak i kulinářskými zážitky u večerní sklenky vína.

Kunratický les

Trendem současné doby je běh a právě Kunratický les k této aktivitě vybízí! Díky krásné přírodě, čerstvému vzduchu a různorodosti cest a cestiček je tento pražský skvost ideálním místem pro odpočinek. Sportovní ne nadšenci nezoufejte! Pokud jste příznivci pasivního odpočinku, tak jistě najdete zalíbení v restauračních zařízeních, které podtrhují multifunkčnost celého areálu.

Kunratický zámecký park a tvrz

Kunratický zámek je z jedné části obklopen parkem, který je cílem nejen pejskařů, „piknikářů“ ale i lidí, kteří sem chodí načerpat energii z obklopující zeleně. Z druhé strany, která je dostupná z hlavní kunratické silnice, naleznete nově zrekonstruovanou tvrz, kde se nachází např. kavárna, vinotéka, pekárna a často se zde pořádají různé farmářské či tematické trhy.

Tenisový club

Pokud v sobě ukrýváte soutěživého ducha a rád byste své tenisové dovednosti představil i svým kolegům, tak právě tenisový club je ideálním místem pro popracovní odreagovačku.
Navíc se před tímto tenisovým areálem každoročně koná oblíbené kunratické vinobraní, které navštíví každý rok stovky návštěvníků!

Kam vyrazit po práci?

  • Teodoro – pokud nemáte zrovna čas nebo náladu vyrazit na jídlo ven, restaurace zaváží jídlo do naší kanceláře každý den!
  • Di Carlo – v sousedním Šeberově můžete navštívit tuto vyhlášenou pizzerii
  • Šeberák – nově zrekonstruované prostory se skvělým venkovním sezením přímo u rybníka
  • Wine food – nově otevřená kavárna s obchodem přímo na kunratickém náměstí Vás svou atmosférou vtáhne do francouzské Provence
  • Lokál u Zavadilů v Kunraticích je rájem všech milovníků piva a poctivé české klasiky, vše je vařeno z čerstvých surovin od místních dodavatelů, bez umělých dochucovadel a polotovarů.

Adventure Minigolf – kryté i venkovní hřiště se 17ti drahami, kde rovněž můžete využít tenisové kurty, ping pong a místní restauraci.

Dopravní spojení do Vega Tour

Prostřednictvím MHD

Dopravní spojení zajišťují autobusy ze zastávky Budějovická v maximálně 10minutových intervalech, které Vás pohodlně dovezou přímo před naši firmu, na zastávku Betáň.

Jak dlouho pojedu?

  • Muzeum – Betáň: 25 min
  • Budějovická – Betáň: 13 min

Jakými spoji se na zastávku dostanu?

Ze zastávky Budějovická k nám jedou autobusy č.: 332,335, 337, 339. Ideální dopravní spojení zajišťují také příměstské autobusy z Jesenice, Kamenice nebo z Jílového u Prahy:

  • Jesenice – Betáň: 10 min
  • Kamenice – Betáň: 25 min
  • Jílové u Prahy – Betáň: 29 min

Na kole do práce? Proč ne, u nás máte zelenou!

Chtěli byste jezdit do práce na kole? K nám se nemusíte proplétat ranní špičkou v centru města. Zkuste třeba cestu Modřanskou roklí, která ústí přibližně 10 min jízdy od Vega Tour. Krásnou projížďku slibuje i cesta Kunratickým lesem vzdáleným pouhých 5 min jízdy. K ustájení Vašich kol jistě dobře poslouží stojany přímo u firmy.

Jak se dostanu do práce autem?

Doprava do Vega Tour autem je díky blízkosti Jižní spojky a Pražskému okruhu velice snadná a rychlá, ať jste v Praze kdekoli.

Kontakty