cs
Poptávka Navigace

Zajímavosti

Stáže, praxe, brigády

I když je třeba zrovna neinzerujeme, často potřebujeme někoho na výpomoc do různých oddělení společnosti. Nebojte se nám poslat svůj životopis a jakou praxi nebo brigádu hledáte. Rádi Vám odpovíme!

Nedostatek praxe? U nás nevadí!

Máme pozice, kde nedostatek praxe nevadí. Projdete zaškolením a postupně se budete učit novým věcem, až se z vás stane plnohodnotný článek v týmu! Pokud jste šikovní, u nás dostanete prostor se prosadit a říkat svůj názor.

Když hledáš to pravé...

U nás vládne profesionální, leč přátelské prostředí. Dbáme na rodinnou atmosféru a rozvoj kariéry či osobnosti každého z nás. To je práce u přední evropské dopravní společnosti Vega Tour.


Proč mít u nás brigádu

Proč pracovat u nás

Již samotná historie společnosti napovídá, že se nám zkrátka daří. Když odhodíme falešnou skromnost, tak si troufáme říci, že málokterá česká firma se může pyšnit tak stabilní značkou na trhu jakou máme my. Nyní nám už „táhne“ na 30 let, máme ocenění Superbrands, spokojené zaměstnance, bohaté zkušenosti a zároveň nespočet dalších nápadů k realizaci. I vy můžete být součástí!

Nejsme korporát

U nás nehrozí žádné sterilní a nepříjemné prostředí. Jsme nejen kolegové, ale i přátelé. Zhruba každé 2 měsíce podnikáme firemní akce a vzpomínáme na ně povětšinou se šibalskými úsměvy. Každé páteční ráno si připravujeme mezi sebou snídaně a 2x za rok, na počest začátku a konce sezóny, společně putujeme Prahou a objevujeme nové chutě co se jídla a pití týče.

Umíme skloubit pracovní život s koníčky!

Rádi cestujete? Rádi lyžujete? Rádi jezdíte k moři? To vše vám umožníme a ještě vás za to zaplatíme! Sportujete po práci? Proč ne se svými kolegy? Máte jiné koníčky? Máme pozice, kde je možný flexibilní začátek a konec pracovní doby…Slovo ředitele

Slovo ředitele

Jsem hrdý na to, co jsme společně dokázali. Vega Tour je silný brand a díky působnosti po celé Evropě jsme váženým partnerem světových CK a tour operátorů.

Martin Capoušek
Managing Director

Naše sídlo

Naše sídlo

Sídlíme v Kunraticích a jsme na to pyšní! Proč? U nás zkrátka vládne pohoda. Čtěte dále a sami se přesvědčte, že práce mimo centrum může být výhodou!

VÍCE INFORMACÍ O LOKALITĚKontaktní formulář
Kontakty