cs
Poptávka Navigace

Zajímavosti

Rozvoj řidičů

Profesní a osobní rozvoj pro nás není pouhou řečnickou frází. Každý rok pořádáme technická školení, bezpečnostní školení, jazykové kurzy a mnoho dalších aktivit, které vám pomohou k profesnímu i osobnostnímu rozvoji.

Špičkový vozový park

Kvalitní a pravidelně servisovaný vozový park je pro nás základ. U Vega Tour můžete jezdit s autobusy značek Mercedes-Benz, Setra, Volvo a MAN. Průměrné stáří našeho vozového parku je 2 roky!

Pracovat pro Vega Tour jako řidič

U nás vládne profesionální, leč přátelské prostředí. Dbáme na rodinnou atmosféru a rozvoj kariéry či osobnosti každého z nás. To je práce u přední evropské dopravní společnosti Vega Tour.


Proč být řidič

Proč pracovat u nás?

Již samotná historie společnosti napovídá, že se nám zkrátka daří. Když odhodíme falešnou skromnost, tak si troufáme říci, že málokterá česká firma se může pyšnit tak stabilní značkou na trhu jakou máme my. Nyní nám už „táhne“ na 30 let, máme ocenění Superbrands, spokojené zaměstnance, bohaté zkušenosti a zároveň nespočet dalších nápadů k realizaci. I vy můžete být součástí!

Benefity všude kam se jen podíváš!

Možnost čerpání 10 dnů dovolené přes letní sezónu; Ocenění řidiče měsíce spojené s finanční odměnou a věcným darem; Speciální „doživotní“ ocenění a benefit program pro nejlepší řidiče; Mentorský program pro nové řidiče; Profesní školení; Penzijní připojištění; Zvýhodněné ceny pojištění odpovědnosti, léčebných výloh a DAS; Slevy na zájezdy a dopravu; Zácvik pod dohledem zkušeného řidiče; Podpora dílny a administrativní vyřízení pojistných událostí; Nepřetržitá pomoc na telefonu dispečerů i garážmistrů; Možnost výběru kmenových autobusů; Možnost přechodného ubytování; Jazykové kurzy; Dárky při významných kariérních výročích; Sleva na servis osobních vozů; Služební telefon a oblečení; Široké spektrum a typy práce

Podpora od prvního dne

Víme, jak je práce řidiče náročná a proto našim řidičům poskytujeme unikátní systém podpory od prvního dne. Celým procesem zaučení vás provede zkušený školitel. Také vám bude přidělen starší řidič, se kterým absolvujete první zájezdy, kde vám vše vysvětlí a ukáže přímo v terénu. Kromě toho vám přidělíme parťáka i na straně dispečinku, se kterým se budete pravidelně setkávat třeba u kávy, nebo po telefonu. Samozřejmostí je propracovaný manuál řidiče a přístup na firemní intranet, obsahující vyčerpávající a snadno dohledatelné informace. Novinky o dění ve firmě a aktuální informace pak naleznete každý měsíc ve firemním oběžníku. Na vaší podpoře si ale zakládáme nejen po dobu zaučení, a proto vám budou neustále na nonstop telefonních číslech k dispozici dispečer, garážmistr i školitel.

Nevadí nám ukrojit si z vlastního úspěchu...

Ceníme si našich zaměstnanců a oni si naopak váží toho, že se mohou rozvíjet pod křídly Vega Tour. Zároveň společně pomáháme tam, kde je to potřeba, ať už se jedná o dobrovolnickou činnost, spolupráci se skupinou The Tap Tap, či naše další projekty.


Nejnovější pozice pro Řidiči zájezdových autobusů

Všechny pozice pro Řidiči zájezdových autobusů

Slovo ředitele

Slovo ředitele

Jen profesionální autobusová společnost si váží každého jednotlivce a uvědomuje si hlavně jeho nároky na kvalitu služeb a jeho bezpečnou přepravu.

Tyto faktory bereme opravdu vážně a proto se řadíme mezi ty nejlepší autobusové společnosti v Evropě.

Martin Lariš
Transportation Director

Naše sídlo

Naše sídlo

Sídlíme v Kunraticích a jsme na to pyšní! Proč? U nás zkrátka vládne pohoda. Čtěte dále a sami se přesvědčte, že práce mimo centrum může být výhodou!

VÍCE INFORMACÍ O LOKALITĚKontaktní formulář
    Kontakty