cs
Poptávka Navigace

Zajímavosti

Pracovat pro CK Vega Tour

U nás vládne profesionální, leč přátelské prostředí. Dbáme na rodinnou atmosféru a rozvoj kariéry či osobnosti každého z nás. To je práce u přední evropské dopravní společnosti Vega Tour.


Proč pracovat v CK

Chcete se přímo podílet na rozvoji nových projektů

V cestovní kanceláři máme rádi nápadité lidi, kteří dokáží přinést nové podněty a inspirovat své kolegy. Vytváříme zde produkt a poskytujeme služby. Každý nápad na jejich zlepšení vítáme.

Hledáte práci s „lidskou tváří“

Týmová práce je pro nás velmi důležitý prvek, protože v práci trávíme celý den. Zakládáme si tedy na tom, abychom k sobě přistupovali bez rozdílu. Nehledíme na pozice anebo tituly, jsme kolektiv a pohlížíme na sebe jako na celek.

Zajímá vás práce v cestovním ruchu

Cestovní ruch je neskutečně dynamické prostředí, kde každá minuta přináší nové úkoly, výzvy a věci k řešení. Žádný den není stejný. To je to, co nás na cestovním ruchu a práci v cestovní kanceláři prostě baví.

Toužíte nesedět jen v kanceláři

Pohyb je s cestováním spojený velmi úzce. Jelikož zde připravujeme produkty, pak je potřeba destinace znát a mít s nimi i osobní zkušenost. Rádi proto našim kolegům umožníme vycestovat s námi do zahraničí, podílet se aktivně při odbavení a delegatuře, prostě zažít si vše i na vlastní kůži.


Nejnovější pozice pro Cestovní kancelář

Všechny pozice pro Cestovní kancelář

Slovo ředitele CK

Slovo ředitele CK

Cestovní ruch nás prostě baví a každý den je sám o sobě velká výzva. Proto jsem moc ráda, že se nám podařilo vytvořit zde báječný tým. Jsme ne jen kolegové, ale i přátelé. Pracujeme nejen hlavou, ale i srdcem, a to se hned pozná.

Šárka Oubrechtová
Director CK Vega Tour

Naše sídlo

Naše sídlo

Sídlíme v Kunraticích a jsme na to pyšní! Proč? U nás zkrátka vládne pohoda. Čtěte dále a sami se přesvědčte, že práce mimo centrum může být výhodou!

VÍCE INFORMACÍ O LOKALITĚPracujte v CK

Popisek
Kontakty